Posiedzenie Rady

Posiedzenie Rady z 12 lipca 2017r. wyłoniło pierwsze wnioski, które przeszły pozytywnie etap weryfikacji konkursowej w LDG. 18.07.2017r. zostały przekazane Urzędowi Marszałkowskiemu do dalszej oceny i weryfikacji. Jeżeli kolejny etap przejdą pozytywnie, z wnioskodawcami zostaną podpisane umowy na dofinansowanie ich działań.

Podczas 3 ogłoszonych konkursów  (EFS –  zapewnienie większej dostępności wysokiej jakości edukacji przedszkolnej; wsparcie małych szkół kształcenia ogólnego na obszarach objętych realizacją LSR, EFRR – projekty dotyczące dziedzictwa kulturowego) wpłynęło 7 wniosków o dofinansowanie (3 z EFS i 4 z EFRR). Nie wszystkie wnioski spełniały wymogi określone w ogłoszeniu. Informacje dotyczące posiedzenia Rady oraz listy wybranych wniosków są dostępne na stronie internetowej naszego Stowarzyszenia.

Czekamy z niecierpliwością na wyniki z Instytucji Zarządzającej i trzymamy kciuki za naszych wnioskodawców. Zapraszamy do korzystania z doradztwa w biurze stowarzyszenia jak też organizowanych szkoleń w celu uzyskania niezbędnych informacji do poprawnego wypełniania dokumentacji aplikacyjnej.