V edycja Zaryb Kanał

Za nami V edycja wyścigu pn. „Zaryb Kanał”. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą obecność i wielkie wsparcie. Razem udało nam się zebrać 4003,89 zł na rehabilitację Igora Pomóż w rehabilitacji Igora
Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Ryszarda Młodzianowskiego – Prezesa Augustowskiego Stowarzyszenia Kulturalno-Społecznego , Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Pana Zbysława Kurczyńskiego i strażaków z OSP Augustów-Lipowiec, Pana Artura Kosickiego – Marszałka Województwo Podlaskie, Pana Mirosław Karolczuk – Burmistrz Miasta Augustowa, Lasów Państwowych – Nadleśnictwo Augustów, Joanna Dzietczyk Kids Clubu Augustów, Tawerna Fisza Concept by Marcin Budynek, wspaniałych wolontariuszy i Członków naszego Stowarzyszenia. Z Wami zawsze jest łatwiej!!!
Dziękujemy wszystkim rodzicom i ich dzieciom, również za bardzo miłe słowa uznania i sympatii.